...:::HoGwArTs:::...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...:::HoGwArTs:::...

Hogwarts

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yaphttp://hgs-rpg.forumr.net/page_html.forum?mode=preview

-Üç Süpürge-

2 posters
YazarMesaj
Hermione Granger
Zihinbend Profesörü
Zihinbend Profesörü
Hermione Granger

Rp Sevgilisi : Her Zaman Vardın, Her Zaman Olacaksın, Aşkım! .°*♥ღ Ronald Weasley ღ♥*°.
Savaştaki Tarafın : ~Zümrüdü Anka Yoldaşlığı~

-Üç Süpürge- Empty
MesajKonu: -Üç Süpürge-   -Üç Süpürge- Icon_minitimeCuma Mart 14, 2008 8:18 pm

Hermione son günlerde normalden çok daha mutluydu. Herşey yolunda, herşey çok güzel gidiyordu. En azından onun için... Dersler başlayana kadar canının sıkılacağını biliyordu ama bugün çok daha sıkılmıştı. Ne biriyle konuşabilmiş ne de kütüphaneye girebilmişti. -Görevli henüz gelmemişti- Yine de mutluydu, yakında bi düğün vardı hemde çok yakında.
Bu düşüncelerle Hogsmade'de gezerken Üç Süpürge'ye kadar geldi. içeri bir göz attı, kimse yoktu. Kapı açık diye içeri girdi.
"En azından hava değişik." diye düşündü ve bi masaya oturdu. Burayı hiç bu kadar boş görmemişti. Garsonu bile etrafta göremedi. "Birileri gelir heralde..." dedi ve kendi kendine hayaller kurmaya başladı.
Hermione geleceği düşünmeyi çok severdi. Orada öylece oturup, yere boş boş bakarak düşünmeye koyuldu. Harry'yi düşündü, Ginny'yi, Ginny'nin gelinlikler içindeki hayali onu bayaa eğlendirmişti. Sonra Ron'u düşündü... Birden yüzünü ateş bastı ve gözü yüzüğüne gitti. Kalbi pırpır ediyordu. Senelerdir böyle hissetmemişti. Geçen gün olanları kimseye anlatmasa kızlar bozulur muydu acaba...
Derken bi ses duydu ve irkildi. Kafasını kapıya çevirdi ve simsiyah, düz, uzun saçlı, güzel bir kız içeri girdi. Hermione
"Katie!" diye fısıldadı. Hermione çok şaşırmıştı. Yoksa o da mı profesördü? "Bari yanıma gelmese." diye düşünmüştü. Ne de olsa pek eğlenceli bi geçmişeri yoktu Katie'yle. Ron'un eski sevgilsiyle...
http://re8elan9el.blogcu.com
Katie Leung
Uçuş Profesörü
Uçuş Profesörü
Katie Leung

Rp Sevgilisi : yok
Savaştaki Tarafın : z.a.y

-Üç Süpürge- Empty
MesajKonu: Geri: -Üç Süpürge-   -Üç Süpürge- Icon_minitimeCuma Mart 14, 2008 8:30 pm

Katie oturacak bir yer ararken birden ileride bir masada oturan Hermonieyi gördü.İlk başta yanına gitmeye zorsundu.Ama sonra cesaretini toplayarak gitti.Eskiden sorunları olsa bile yinede Katie onları unutmuştu bile. "Onunla belki arkadaş olabilirim" diye düşünerek onun yanına gitti ve ona "Meraba Hermonie oturabilirmiyim.Sendemi profesörsün yoksa.Eee Ron ile aranız nasıl."diyerek ona baktı.Hiç değişmemişti hala aynıydı.
Hermione Granger
Zihinbend Profesörü
Zihinbend Profesörü
Hermione Granger

Rp Sevgilisi : Her Zaman Vardın, Her Zaman Olacaksın, Aşkım! .°*♥ღ Ronald Weasley ღ♥*°.

-Üç Süpürge- Empty
MesajKonu: Geri: -Üç Süpürge-   -Üç Süpürge- Icon_minitimeCuma Mart 14, 2008 8:51 pm

Hermione biraz şaşırmıştı. Katie hala onunla konuşabilecek kadar cesaretliydi. Yüzüne sıcak geldiğini hissetti bir an. Ama sonra kendini "Kendine gel Hermione, bak o senle konuşmaya çalışıyor. Rahat gibi görün." diye telkin etti. Katie'ye baktı ve gülümsemeye çalışarak ;
"Aa tabii, tabi ki oturabilirsin." dedi ve Katie oturduktan sonra konuşmaya başladılar. Katie;
"Sendemi profesörsün yoksa." diye sorunca Hermione biraz daha şaşırdı ama sonra;
"Ah, evet, Zihinbend profesörü benim." dedi biraz kendini beğenmişçesine. Ne de olsa hayatında hep Zihinbend dersi vermek istemişti ve şimdi hayallerine ulaşmıştı biraz kendini beğenmek en doğal hakkıydı. Hermione daha azını açıp, "Sen hangi dersi vereceksin?..." demeye kalmadan Katie;
"Eee Ron ile aranız nasıl?" diye soruverdi.
Hermione karın boşluğuna koca bi balyoz yemiş gibi oldu bi an
. "Ama nasıl?- Nerden duydun? Kimden?" diyiverdi bir kere ağzından kelimeler çıkıverdi. Gerçekten- nasıl olmuştu da öğrenmişti...
Katie Leung
Uçuş Profesörü
Uçuş Profesörü
Katie Leung

-Üç Süpürge- Empty
MesajKonu: Geri: -Üç Süpürge-   -Üç Süpürge- Icon_minitimeCuma Mart 14, 2008 9:03 pm

Katie aslında bunu Miadan duymuştu ve ona "Ben Miadan duydum.O bana söyledi aslında sevindimde sen ve Ronun adına.Hem neden bu kadar şaşırdınki."diyerek gülümsedi.Onun neden bu kadar şaşırdığını anlamamıştı.Katie bugünlerde çok mutluydu.Kötü olaylar olsada Katie hep alttan alır ve umursamazdı.Artık onun mutluluğunu kimse bozamazdı.Hem onun çoğu hayalleri vardı ve bunları gerçekleştirmek için buraya gelmişti.
Hermione Granger
Zihinbend Profesörü
Zihinbend Profesörü
Hermione Granger

-Üç Süpürge- Empty
MesajKonu: Geri: -Üç Süpürge-   -Üç Süpürge- Icon_minitimeC.tesi Mart 15, 2008 3:48 pm

Hermione Katie'nin bu umursamayan halinden atlattığını anladı. Aslında Katie'yi severdi. Bencillik etmenin alemi yoktu. Katie'nin yüzüne bakarak "Ee, aslında pek fazla şaşırmadım yani, biliyorsun işte biz Ron'la evleneceğiz. Hani sanmıştım ki, belki üzgünsündür. Neyse atlatmana sevindim. Ne içersin?" dedi ve etrafına bakınarak garsonu aradı.
Katie Leung
Uçuş Profesörü
Uçuş Profesörü
Katie Leung

-Üç Süpürge- Empty
MesajKonu: Geri: -Üç Süpürge-   -Üç Süpürge- Icon_minitimePaz Mart 16, 2008 1:35 am

Katie ona "Ben bir meyve suyu alayım"diyerek sözüne devam etti "Aslında unutmak kolay olmadı.Ama kendimi zorlayınca unuttum.Başka birinidüşündüm ama kimse çıkmadı.Neyse boşver geçelim bu konuyu.Hem bak evleniyormuşsun ne güzel hayırlısı artık darısı Mia ve Duncanın başına Very Happy " diyerek beraber gülmeye başladılar.Katie Ronun eski sevgilisi olsa bile yinede Hermonie ile arkadaş olmak istiyordu.
Hermione Granger
Zihinbend Profesörü
Zihinbend Profesörü
Hermione Granger

-Üç Süpürge- Empty
MesajKonu: Geri: -Üç Süpürge-   -Üç Süpürge- Icon_minitimePerş. Mart 20, 2008 11:18 pm

Katie ve Hermione burda oldukça eğlenceli vakit geçirdiler. Sohbet bayaa koyuydu. Hava kararırken Hermione;"Oo vakit bayağı geç olmuş kalkalım artık." dedi ve beraber Hogwarts'ın yolunu tuttular. O gün Hermione için ldukça güzel bir gündü. Henüz bu sabaha kadar birisi ona Katie ile arkadaş olacaklarını söylese onlara "Göldeki mürekkep balığıyla bile arkadaş olabilrim, ama Katie'yle asla!" der ve bunu söyleyene en pis bakışını fırlatırdı...
Şimdi Katie en yakın arkadaşlarından biriydi. İnanmak ne kadar zor olsada.

-Üç Süpürge-
1 sayfadaki 1 sayfası